ابتلای رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا و تعدادی از مدیران و پرسنل حوزه سلامت شهرستان به کرونا

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا:

1,079

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشكي فساجناب آقای دکتر خالقی عزیز، و تعدادی از همکاران شون در کادر درمان و سلامت مبتلا شده و دوران درمان را می گذرانند.

✴️ همشهریان بزرگوار و شریف شهرستان فسا
به اطلاع میرساند که ریاست محترم دانشگاه علوم پزشكي جناب آقای دکتر خالقی عزیز،
فرمانده مبارز و خستگی ناپذیر شهرمان در مصاف با بیماری کرونا، که خستگی را خسته کرده بود و توصیه های دلسوزانه و مکرر ایشان برای سلامتی شما ، در کل شهرهای ایران و حتی دیگر کشورهای جهان پخش میشد و به شدت مورد استقبال قرار می گرفت، به همراه تعدادی از افسران ارشد و همکارانشان در این مبارزه نفس گیر، مورد ترکش کرونا قرار گرفتند و در حال گذراندن دوران درمان هستند.
ضمن آرزوی شفای عاجل برای ایشان و دیگر همکاران عزیزمان و التماس دعای خالصانه از محضر شما مردم شریف ، توصیه و تاکید ایشان بر ماندن در خانه و عدم دید و بازدید عید میباشد،
از شما مردم شریف استدعا داریم که به جهت جلوگیری از صرف انرژی مضاعف آنها ، از تماس تلفنی جدا خودداری نمائید.
مجددا تاکید میشود که اگر دوست دار این عزیزان هستید ، لطفا در خانه بمانید و از دید و بازدید عید خودداری کنید.
انشاء الله، امورات مجموعه تحت نظارت ریاست دانشگاه و با مدیریت دکتر غلامپور و سایر معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی فسا و بیمارستان ها به صورت کامل انجام و پیگیری خواهد گردید.
❇قطعا تک تک اعضای محترم شورای سلامت و اعضای قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در شهرستان ؛ با همکاری اقشار مختلف مردم ؛ میتوانند نقش بسزایی در کنترل و پیشگیری از شیوع این بیماری در سطح شهرستان و بخش ها و روستاها داشته باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.