ثبت ۷ مورد جدید مبتلا به کرونا در فسا/افزایش مبتلایان به ۶۸ نفر

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت:

1,061

تعداد موارد مثبت مبتلا به کرونا در شهرستان فسا روند رو به افزایش دارد و با مثبت شدن نتیجه آزمایش ۷ مورد دیگر، تعداد مبتلایان قطعی کرونا به ۶۸ نفر افزایش یافت. 

*ثبت ۷ مورد جدید مبتلا به کرونا در فسا/افزایش مبتلایان به ۶۸ نفر*
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: تعداد موارد مثبت مبتلا به کرونا در شهرستان فسا روند رو به افزایش دارد و با مثبت شدن نتیجه آزمایش ۷ مورد دیگر، تعداد مبتلایان قطعی کرونا به ۶۸ نفر افزایش یافت.
به گزارش وب دا فسا؛ دکتر جلال کریمی با بیان اینکه رده سنی مبتلایان از ۲ و نیم ساله تا ۹۳ ساله و پراکندگی جمعیتی مبتلایان در کل شهرستان و بخش ها می باشد، هشدار داد: رفت و آمدها و دید و بازدیدهای نوروزی و میهمانی های خانوادگی از علت های ابتلای همشهریان به این ویروس منحوس می باشد.
وی اضافه کرد: آمار رو به افزایش مبتلایان نتیجه جدی نگرفتن توصیه ها و هشدارهای بهداشتی و ترددهای غیر ضروری در سطح شهر است.
⛔دکتر کریمی مهمترین راه قطع زنجیره انتقال کرونا را ماندن در خانه دانست و تاکید کرد: از همشهریان عزیز می خواهیم هشدارها را جدی بگیرند و بخصوص در این روزهای حساس برای کارهای غیرضروری از منزل خارج نشوند و از حضور در تفرجگاه ها و طبیعت خودداری نمایند.
سایت خبری و اطلاع رسانی:
🌐 http://webda.fums.ac.ir

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.