فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در فسا

دکتر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت:

755

دفن فوت شدگان بر اثر کرونا و موارد مشکوکی که هنوز نتیجه آزمایش آنها از تهران اعلام نشده باشد، طبق پروتکل وزارت بهداشت انجام می شود و هیچگونه مورد آلودگی برای منطقه و محیط ندارد و مردم نگرانی از این بابت نداشته باشند.

فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در فسا

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: یک بیمار مسن بر اثر ابتلا به کرونا علیرغم تلاش شبانه روزی کادر درمانی بیمارستان، بامداد امروز فوت شد.
به گزارش وب دا فسا؛ دکترجلال کریمی افزود: تعداد موارد مثبت مبتلا به کرونا در شهرستان فسا به ۲۱ نفر رسیده و موارد مشکوک در حال افزایش و روند تصاعدی و عدد ۴۲ نفر دارد و از مردم می خواهیم که هشدارها و توصیه ها را جدی بگیرند و در منزل بمانند تا چرخه و زنجیره انتقال ویروس قطع شود.
وی ضمن طلب رحمت و مغفرت برای این مرحوم و صبر برای بازماندگان از خداوند متعال اضافه کرد: آموزش های لازم به خانواده و اطرافیان بیمار فوتی داده شده است .
معاون بهداشت دانشگاه تاکید کرد: دفن فوت شدگان بر اثر کرونا و موارد مشکوکی که هنوز نتیجه آزمایش آنها از تهران اعلام نشده باشد، طبق پروتکل وزارت بهداشت انجام می شود و هیچگونه مورد آلودگی برای منطقه و محیط ندارد و مردم نگرانی از این بابت نداشته باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.